preloader
دریافت راهنمایی :
48057
۰۲۱

"تامین فارم ، رفاه در تامین تجهیزات کشاورزی و دامپروری."

مجموعه تامین فارم با بیش از 35 سال سابقه در زمینه تامین تجهیزات دامداری ها، خدماتی نوین رااز سال 98 به صورت آنلاین خدمت فعالین صنعت دامپروری و کشاورزی در جهت رفاه ایشان عرضه می نماید.

این گروه با تکیه بر اعتبار و سابقه درخشان خود در زمینه واردات و تولید، نوید فروش مستقیم و بی واسطه محصولات تولید کنندگان و وارد کنندگان معتبر مرتبط با صنعت دامپروری و کشاورزی را میدهد.

چشم انداز ما برای قرن جدید اراِئه خدمات متمایز به دامداران و کشاورزان محترم ایران زمین میباشد به نحوی که دغدغه تامین تجهیزات دامپروری و کشاورزی به حد اقل برسد. همچنین تلاش در ارتقای این صنعت از طریق آموزش های کاربردی از طریق این سایت از اهداف تامین فارم می باشد.

 

سوالات متداول خرید از

تامین فارم

چگونه می‌توانم از سایت تامین فارم خرید کنم؟

برای خرید از تامین فارم، می‌توانید به وبسایت ما مراجعه کنید و از بین تجهیزات دامی با کیفیتی که در فروشگاه آنلاین ما قرار دارند، انتخاب کنید. سپس محصول مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کرده و در صفحه پرداخت، مشخصات و اطلاعات مربوط به ارسال و پرداخت را تکمیل کنید.

آیا ارسال تامین فارم به سراسر کشور انجام می‌شود؟

بله، در فروشگاه تامین فارم، ارسال گل به سراسر کشور انجام می‌شود. با توجه به محل زندگی و نیاز شما، محصول مدنظر را به هر نقطه‌ای از کشور ارسال می کنیم.

آیا می‌توانم محصول خریداری شده را بازگشت دهم؟

گارانتی محصولات در روزهای آینده مشخص خواهد شد.

منوی دسته های خود را در Header builder -> Mobile -> Mobile menu menu -> Show/Hide -> Choose menu تنظیم کنید.
ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مشاهده این وب سایت، شما برای استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
حساب کاربری من